Portugal Passport Landing Page

דרכון פורטוגלי עכשיו !

8,500 ₪ בלבד. פנו עוד היום !!!

ללא כל התחייבות, תשלום בשלבים ומותנה בהצלחה.

האמור להלן בלשון זכר לצורך הנוחות בלבד ומתייחס לשני המינים כאחד
מדוע להגיש ברגע זה ממש
בקשה לדרכון פורטוגלי באמצעותנו
01.
המחיר המשתלם ביותר בישראל !

הכל כולל הכל 8,500 ₪ לטיפול עד הסוף. התשלום לפי שלבי התקדמות ומותנה בהצלחה.
לא קבלת את אישור הקהילה היהודית – לא תשלם שקל אחד.

02.
השירות הטוב ביותר !

נגיש עבורך, תוך 7 ימי עסקים ממילוי הפרטים הנדרשים לשם כך בטופס המקוון למטה, בקשה לקבלת אישור הקהילה היהודית, תמורת מקדמה של 1,000 ₪ בלבד, שתוחזר במלואה ככל ולא יינתן אישור הקהילה היהודית.

03.
התשלום רק אחרי האישור !

רק במידה והבקשה תאושר על ידי הקהילה, בדרך כלל תוך שבועות ספורים, נודיע לך על כך ותידרש לשלם אגרה בסך של 250 יורו עבור הקהילה היהודית.
תשלום זה הוא תנאי להפקת תעודה רשמית מטעם הקהילה על שמך, המאשרת את זכאותך לקבלת דרכון פורטוגלי.

04.
אישור הקהילה היהודית של פורטוגל

זמן קצר לאחר התשלום לקהילה היהודית, והגשת שני מסמכים שאנחנו נערוך עבורך, הם יפיקו וישלחו אלינו את התעודה הרשמית בדבר זכאותך האישית. קבלת תעודת הקהילה היהודית היא התנאי הראשון והמהותי לפי החוק הפורטוגלי לזכאות לדרכון. התעודה הנ”ל תסלול עבורך הלכה למעשה את הדרך לקבלת הדרכון המיוחל תוך כשנה וחצי. חשוב להדגיש, אין כל אפשרות להגיש בקשה לדרכון למשרד הפנים הפורטוגלי ללא אישור הקהילה היהודית.

05.
קבלת התעודה

לאחר שתתקבל התעודה על שמך, בדרך כלל תוך מספר שבועות לאחר העברת התשלום לקהילה והגשת המסמכים שנערוך עבורך,
תקבל מאתנו הודעה רשמית על כך ותוכל לקבל את התעודה מאתנו כנגד תשלום נוסף למשרדנו (על המקדמה הראשונה) עבור הטיפול עד שלב זה
בסך של 1,950 ₪.

06.
הגשת הבקשה למשרד הפנים הפורטוגלי

לאחר קבלת התעודה הרשמית של הקהילה היהודית המכריזה על זכאותך לדרכון לפי החוק הפורטוגלי, נגיש עבורך את הבקשה הרשמית למשרד הפנים הפורטוגלי.

07.
תהליך הגשת הבקשה

כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס המקוון למטה, לענות על מספר שאלות בסיסיות שאנו זקוקים להן על מנת להתחיל את התהליך עבורך,
ואתה בדרך לדרכון ללא תשלום וללא כל התחייבות.

08.
שקט נפשי !

כל התהליך מנוהל ומפוקח על ידי עורך דין רמי אבלס ונוטריון. התשלומים, בכפוף להתקדמות ולמסלול שתבחר,
ישולמו ישירות לעורכי דין ונוטריונים ותקבלו חשבונית מס וקבלה של עורך דין ונוטריון ישראליים.

09.
הקדישו דקה אחת מזמנכם !

הקדישו דקה אחת מזמנכם, ומלאו עכשיו את הטופס המקוון, ללא כל תשלום או התחייבות כספית.

10.
דרכים נוספות ליצירת קשר

לאלה שאינם מעוניינים להגיש את הבקשה באמצעות הטופס המקוון, ניתן לפנות אלינו גם באמצעות
הודעת אימייל רגילה, ווטסאפ או להתקשר ולקבוע פגישה פרונטלית במשרדינו ברמת גן.

11.
חומר קריאה נוסף בנושא

ניתן להמשיך ולקרוא פרטים נוספים על התהליך, החוק הפורטוגלי, תנאים וסיכויי קבלה כאן.

ללא כל תשלום או התחייבות כספית
מלא את הטופס הקצר
ואנחנו נבדוק את זכאותך

  ללא כל תשלום או התחייבות כספית
  מלא את הטופס הקצר
  ואנחנו נבדוק את זכאותך

   התקשרו אלינו

   כתובת
   מנחם בגין 12, מתחם הבורסה, ר”ג 52700
   bb
   פקס
   03-7511411
   טלפון
   073-2041042
   052-3020115
   דוא”ל
   rammy@abeles-cohen.com

   חומר קריאה נוסף בנושא דרכון פורטוגלי

   עפ”י תיקון לחוק האזרחות הפורטוגלי לפני מספר שנים, נקבע, כי יהודים שהם צאצאים למגורשי ספרד או פורטוגל זכאים לקבלת אזרחות ודרכון פורטוגלי.
   די בכך שאחד מהוריך או אחד מהורי הוריך או אחד ההורים של הורי הוריך עומד בקריטריונים על מנת להיות זכאי.

   התהליך אינו מורכב אך הוא עמוס בירוקרטיה ואורך זמן. החלק המהותי והחשוב בתהליך, הוא לקבל את אישור הקהילה היהודית בפורטו או בליסבון לכך שהנך צאצא למגורשי ספרד או פורטוגל. עפ”י החוק הפורטוגלי הרלבנטי, הוענקה לשתי הקהילות היהודיות הללו הזכות הבלעדית (מונופול) לקבוע בתעודה רשמית שאדם מסוים הוא צאצא למגורשי ספרד או פורטוגל. משעה שהמבקש מקבל את התעודה מהקהילה, קבלת האזרחות והדרכון הם, במרבית המקרים, להוציא מקרים יוצאי דופן, רק שאלה של בירוקרטיה וזמן.

   אדם בגיר יכול להגיש את הבקשה עבורו ועבור ילדיו הבגירים מעל גיל 18 בלבד. כל בקשה כזו עומדת בפני עצמה הגם שרצוי להגישן ביחד. לא ניתן להגיש בקשה עבור ילדיך הקטינים. בן או בת זוג של אדם הזכאי לדרכון פורטוגלי וכן צאצאיו הקטינים אינם זכאים, רק מכוח הנישואין או ההורות, להגיש בקשה אם אינם עומדים בקריטריונים האמורים לעיל (צאצא למגורשי ספרד או פורטוגל והילדים הבגירים בלבד). עם זאת, חשוב לציין, כי כמו במרבית המדינות בעולם, החוק הפורטוגלי כולל גם אפשרות להעניק אזרחות (ודרכון כפועל יוצא) לבן או בת זוג של מי שכבר קיבל דרכון פורטוגלי, כמו גם לצאצאיו הקטינים. בכל אופן, אין בדבר בכדי למנוע מגורים של כל המשפחה, גם אלה שעדיין אינם אוחזים באזרחות פורטוגלית, בפורטוגל וביתר מדינות האיחוד האירופי.

   התהליך של הגשת הבקשה לקבלת אזרחות ודרכון פורטוגלי של בגיר צאצא למגורשי ספרד או פורטוגל הוא בעיקרו בירוקרטי ודורש היכרות ונסיון קודם עם התהליכים השונים. פעמים רבות בקשות נדחות משיקולים טכניים, במרבית המקרים מסיבות כאלה ואחרות שאדם בעל ניסיון קודם יידע להימנע מהן מראש. תיקון הטעות ידרוש עבודה רבה ובעיקר יבזבז זמן יקר נוסף והוצאות נוספות.

   עורך דין – המורגל מעצם עבודתו ומקצועו גם בטיפולים בירוקרטיים ואשר ביצע את התהליך מספר פעמים – יוכל לבצע את ההליך באופן מקצועי ויעיל יותר, דבר היבוא בסופו של דבר לידי ביטוי בקיצור זמן הטיפול וחסכון זמן וריצות ללקוח. לפי בחירתך, השירות שלנו כולל גם הוצאת כל המסמכים הנדרשים ממשרד הפנים הישראלי לצורך הגשת הבקשה, וזאת באמצעות מסירת יפוי כוח פשוט לעורך דין רמי אבלס המוציא באמצעותו במשרד הפנים את המסמכים הנדרשים. השירות כלול בתשלום. לחילופין, לקוח שאינו מעוניין בכך יוכל לגשת בעצמו למשרד הפנים להוציאם.

   תהליך קבלת האזרחות והדרכון הפורטוגלי כרוך בהוצאות ואגרות בלתי נמנעות (כלומר, מעבר לשכר טרחה של משרדנו או כל חברה אחרת) בשיעור של כ- 1,000 יורו לערך לאדם. מי ששינה את שמו בעבר, יידרש לשלם סך נוסף של 50 יורו + מע”מ. מדובר באגרות לקהילה היהודית והממשלה הפורטוגלית (250 יורו כל אחד), כ- 90 יורו אגרות משרד החוץ הישראלי לאפוסטילים, כ- 410 יורו (כולל המע”מ) עבור תרגום מסמכים ונוטריון. כלומר, גם מי שיבצע את התהליך מתחילתו ועד סופו, ללא עזרה או הדרכה של עורך דין או כל גורם מקצועי אחר, ישלם בסביבות 1,000 יורו עד 1,050 יורו אגרות והוצאות בלתי נמנעות.

   משרדנו מציע שירות אשר יש בו בכדי להקל, ליעל ולקצר את לוחות הזמנים, כמו גם להגדיל את הסיכוי לסיים בהצלחה ללא טעויות של טירונים חסרי ניסיון,
   וכל זאת בעלות הכוללת הנמוכה ביותר בישראל.

   אנו נבקש ממך מספר פרטים מקדימים על מנת לבחון את סיכוייך להיחשב על ידי הקהילה היהודית כצאצא של מגורשי ספרד ופורטוגל. על בסיס הפרטים שתספק, אנו נערוך ונגיש עבורך את הבקשה לאחת מהקהילות בפורטו או בליסבון, בתשלום מקדמה של 1,000 ₪ בלבד. ככל והבקשה תידחה על ידי הקהילה היהודית, נשיב לך את המקדמה במלואה. תהליך זה הוא מהיר יחסית ואורך בין מספר שבועות עד כחודשיים שלושה לקבלת התשובה של הקהילה היהודית, וזאת מרגע השלמת המסמכים שנבקש והגשת הבקשה. ככל ותספק את הפרטים שיתבקשו מהר יותר, כך נוכל להגיש עבורך את הבקשה מהר יותר ולקבל תשובה באופן מהיר כאמור.

   אם וככל והקהילה היהודית יאשרו את בקשתך אישור עקרוני, ורק במקרה כזה, אתה תידרש להעביר לקהילה, בהעברה בנקאית פשוטה או באמצעות עורך דין רמי אבלס, לפי בחירתך, תשלום אגרה של 250 יורו, כתנאי להנפקת התעודה הרשמית בדבר היותך צאצא למגורשי ספרד. ניתן לראות דוגמא לתעודה בתפריט הראשי תחת הלשונית דרכון פורטוגלי.

   לאחר שתתקבל התעודה הרשמית מהקהילה היהודית, ורק וככל שתתקבל, תידרש לשלם למשרדנו שכ”ט נוסף בשיעור של 1,950 ₪ ונעביר לידיך את התעודה. תשלום זה הוא תנאי להעברת התעודה של הקהילה לידיך ולא יוחזר גם אם תפסיק את הטיפול בבקשה. מי שכבר קיבל את אישור הקהילה היהודית, סיכוייו לקבל את האזרחות והדרכון הם גבוהים מאד, על אף שכאמור לעיל יש חריגים שברובם הם תולדה של טעויות טכניות בהגשת הבקשה ו/או המסמכים ומיעוטם בשל דחייה מהותית מסיבה לא צפויה.

   כל המתואר עד כה יכול להיעשות, לפי בחירתך, על ידינו ומבלי שתידרש כלל לצאת מהבית. רק בשלב הסופי והאחרון, נקבע לך פגישה עם נוטריון, לתרגום ואישור משפטי של המסמכים. בשלב זה, תידרש לשלם שכ”ט בשיעור של כ- 410 יורו בצירוף 50 יורו בגין תרגום תעודת שינוי שם, אם וככל ושינית בעבר את שמך במשרד הפנים. הפגישה תארך מספר דקות ובזה יסתיים הטיפול מבחינתך.

   אנו נדאג לתרגום המסמכים הרשמיים, קבלת אישור נוטריוני ואפוסטיל של משרד החוץ הישראלי ונגיש רשמית את הבקשה למשרד הפנים הפורטוגלי. תתקבל מספר הגשה של הבקשה למיניסטריון (משרד הפנים הפורטוגלי) וניתן יהיה לעקוב אחר שלבי הטיפול בבקשה באמצעות האינטרנט. מכאן ואילך הטיפול מתבצע כולו על ידי המינסטריון הפורטוגלי ואורך בסביבות 18 חודשים לפחות.

   משרדנו מלווה את הלקוח ואת התהליך עד לסיומו בקבלת האישור הרשמי של משרד הפנים לקבלת דרכון. בכל מקרה שיידרשו תיקונים או מסמכים נוספים או כל דבר אחר שניתן לתיקון על מנת שהבקשה תשוב ותטופל על ידי משרד הפנים הפורטוגלי, אנו נעשה זאת עבורך כחלק בלתי נפרד מהשירות הכולל, אלא אם סיבת הדחייה היא מהותית ואינה ניתנת לתיקון (נדיר ביותר).