:אתה כאן
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
 חיפוש

ables_upgrade

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

משרד עו"ד אבלס, כהן ושות' הנו משרד עו"ד מנוסה, נמרץ, דינמי ומצליח המייצג בהצלחה רבה לקוחות פרטיים וחברות. משרדנו הנו אחד ממשרדי עו"ד הראשונים, המנוסים והמובילים בישראל בכל הקשור לנושאי תמ"א 38 ובעל ניסיון מעשי בכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים ליישום תמ"א 38, לרבות היכרות מעמיקה ומעשית עם החקיקה החדשה בתחום תמ"א 38, עריכת הסכמים, אישור הסכמים בפני הערכאה המוסמכת לדיון בתמ"א 38, טיפול מול רשויות התכנון וכו'.
מטרת האתר לתת מענה מקצועי בכל הנוגע לתמ"א 38 לנותני השירותים בתחום, כגון עורכי דין, אדריכלים, מהנדסים וכו', כמו גם לדיירים המעוניינים לבצע הליך של תמ"א 38 בבניין שלהם. לצורך כך, האתר מתעדכן באופן שוטף בסקירות מקצועיות מכל קשת התחומים הנוגעים לתמ"א 38 כגון מיסוי, חוזים, עדכוני חקיקה ופסיקה, כתבות בעיתונים וכדומה. כל הסקירות נכתבות על בסיס שוטף ע"י רמי אבלס, עו"ד ואבירן כהן, עו"ד ומבוססים על ניסיונם המעשי היומיומי בתחום. 
על מנת להקל בהתמצאות בנושאים השונים, המידע המקצועי מסווג לתחומים שונים מתחת לתפריט הראשי:
"תמ"א 38 - סקירות מקצועיות", 
כל סקירה מקצועית המכילה חידושים בתחום של תמ"א 38 תופיע במקביל לתפריט הרלבנטי גם בעמוד הראשי של אתר הבית מה שמאפשר לכל המעוניין בכך להתעדכן בהתפתחויות החדשות בתחום במהירות ובקלות.
בנוסף, כל סעיפי החוק הרלבנטיים לעו"ד העוסקים בתחום מפורטים תחת התפריט הראשי "חקיקה תמ"א 38". 

 משרד עו"ד אבלס, כהן ושות' נוסד בשנת 2000 על ידי עו"ד רמי אבלס 
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1996 ו- עו"ד אבירן כהן 
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1999.
 
להלן עיקרי ההתמחות של משרדנו: