הסכמים במקרקעין

 לעזרה משפטית מלאו את הטופס הקצר

    הסכמים במקרקעין

    משרדנו מתמחה מזה למעלה מ- 25 שנים בכל סוגי ההסכמים במקרקעין, לרבות הסכם מכר והסכם שכירות, לסוגיהם השונים, דירות, משרדים ונכסים מסחריים. כל הסכם בתחום המקרקעין, קטן כגדול, מקבל אצלנו את מלוא תשומת הלב הנדרשת, תוך בחינה מקדימה של כל תנאי העסקה מבחינה משפטית ומיסויית, על מנת לוודא את היתכנותה של העסקה וסיומה באופן המוצלח ביותר.

    תחום המקרקעין, על ענפיו השונים, הוא התחום המוביל, בפער עצום על יתר ענפי המשפט, בתביעות רשלנות מקצועית כנגד עורכי דין. הדבר נובע, בעיקר, ממורכבות הסוגיות המשפטיות הכרוכות בתחום, והסכומים הגדולים המעורבים בעסקאות מקרקעין (פעמים רבות רכישת דירת מגורים למשל היא העסקה הגדולה והחשובה בחייהם של מרבית האנשים).

    אשר על כן, כל הסכם בתחום המקרקעין, קטן כגדול, מקבל אצלנו את מלוא תשומת הלב הנדרשת, תוך בחינה מקדימה של כל תנאי העסקה מבחינה משפטית והשלכות המס, על מנת לוודא את סיומה באופן המוצלח ביותר.

    במקרים מורכבים, משרדנו נעזר בייעוץ של מומחי מס מהשורה הראשונה, על מנת להבטיח כאמור את השלמת העסקה ללא הפתעות בלתי צפויות מכיוון רשויות המס, דבר המהווה פעמים רבות את הסיבה לחלק מתביעות הרשלנות המקצועית כנגד עורכי הדין העוסקים בתחום.